AKKOL olarak biz de Türkiye’nin Canı kampanyasına katkıda bulunmak istedik.

 


AKKOL olarak biz de çocuklarımızın geleceği için Unicef Türkiye Yüzyüze Projesi'ne  katkıda bulunmak istedik.
              
1990 yılında Türkiye sanayi kuruluşlarına standart hizmet yaklaşımını sağlamak amacı ile kurulan, günümüzde kamu ve özel sektörde bir çok üyesi olan sivil toplum kuruluşudur.

 

EFQM (European Foundation for Quality Management) 1988 yılında, Bosch, BT, Bull, Ciba-Geigy, Dassault, Electrolux, Fiat, KLM, Nestlé, Olivetti, Philips, Renault, Sulzer ve Volkswagen gibi Avrupa’ nın önde gelen 14 firmasının CEO’larının imzaladıkları bir Niyet Mektubu ile hayata geçirilmiş bir vakıftır. Amacı;" Avrupa’daki kuruluşların sürdürülebilir mükemmelliğini sağlayabilmek için itici güç olmak” tır.

YESİDEF 2005 tarihinde Türkiye’deki yemek sanayici derneklerini bir araya getirmek amacı ve Türkiye yemek sanayicileri derneklerinin hizmetlerini desteklemek ve ülkemizin en önemli sanayi kollarından biri olan hazır yemek sektörünün düzenlenmesi ve takip edilmesi amacı ile kurulmuştur.

 
1994 yılında açık şeffaf etik bir yönetim anlayışıyla sektörün kangren haline gelmiş sorunlarına etkin çözümler üretmek amacı ile kurulmuştur.

TOP